Terapii tmou je provozována v pyramidovém domě od roku 2010. K dispozici jsou dvě možnosti ubytování speciálně upravené pro dva různé způsoby absolvování terapie tmou. Prostory jsou v kvalitním stavebně technickém stavu, s dobrými zvukově i tepelně izolačními vlastnostmi, ústředním topením a větráním prostor. V době pobytu ve tmě je současně možno využívat i léčebné působení pyramidy.

Pobyt ve tmě v pyramidě ve dvojici

Pobyt ve tmě je možné u Českého Krumlova absolvovat i ve dvojici ve stejném termínu, kdy každý účastník obývá naprosto odděleně a nerušeně své vlastní prostory. Je možné se domluvit i na pobytech ve tmě v jedné místnosti pro páry.

Pyramida a její vliv na zdraví

V prostředí pyramidy probíhá velmi jemný a šetrný proces léčení a regenerace celého těla. Toto je dle  provozovatele pyramidy Miroslava Maťhy vyzkoušeno od roku 2007. Mnohokrát je již také potvrzeno, že v průběhu 7 denního pobytu dochází ke zlepšení celkové zdravotní kondice.

Termíny terapie tmou v pyramidě

Pobyty ve tmě je možné objednat minimálně na 1 týden. K dispozici jsou 2 varianty ubytování. Prostory A (10m2 a 8m2) se lépe hodí pro ty, kteří se rádi věnují například józe nebo meditacím, k tomuto účelu je v pyramidě větší samostatný prostor vybavený molitanovou podložkou. Prostory B (18m2) se lépe hodí pro zájemce, kteří chtějí využít pobyt zároveň ke kvalitní regeneraci celého těla, k dispozici je velká koupelna se 2 vanami s možností využívání tzv. Kneippových procedur.

Cena terapie tmou v pyramidě

Cena je stanovena na 850 Kč za den.
Strava je podávána vegetariánská i veganská.
Předem se hradí 50% ceny při objednání pobytu.

Jak se dostanete na terapii tmou do pyramidy

Autobusem nebo vlakem do Českého Krumlova a dále autobusem 7 km do zastávky Novosedly u Kájova směr na Lipno a následně 5 minut chůze pěšky.
[raw]

Rezervace terapie tmou v pyramidě u Českého Krumlova je možná
na emailu relaxacevpyramide@centrum.cz
Webové stránky jsou http://www.relaxacevpyramide.cz/

[/raw]
Pokud je realaxace v pyramidě obsazena, či máte Český Krumlov daleko, můžete si najít další centrum na stránce místa terapie tmou.