Veganská strava

Veganská strava při pobytu ve tmě
Veganská strava při pobytu ve tmě

Veganská strava při terapii tmou

Při této stravě nejsou podávány masné výrobky, maso, klouby, vývary z kostí, mléko a mléčné produkty, sýry ani vejce.

Čaje nejsou slazené.

Ve svatyni má každý člověk potřebu jíst méně než obvykle. Zvýšená chuť je velmi citlivá na hodně  kořeněná jídla. Snažíme se tedy připravovat jídla s minimálním kořením a v takové kombinaci, aby vám chutnala a zároveň, aby se dala jíst při terapii tmou.

Veganská strava je pod domluvě zajištěna 1x za den v ešusech. Obvykle mezi 11 a 17 hodinou. Nechceme vás navyknout na určitý čas, protože ztráta času je žádoucím pomocníkem při prohlubování kontaktu s vyšším já.

K jídlu bývá podle denního menu zelenina, brambory, rýže, omáčky, saláty, polévky i pečivo (pokud nemáte bezlepkovou dietu).

Všichni mají na ten konkrétní den stejnou stravu z jídelníčku. Některá jídla jsou veganská a některá “skoro”. Např v polévce je zelenina osmahlá na másle. Nebo je v omáčce pro 6 lidí jedno domácí vejce.

Proto jste-li striktní vegani, můžete ten den stravu, která je běžně vegetariánská, vynechat a jíst ovoce a zeleninu. Případně máte možnost přivézt si jídlo svoje.

Další možné druhy stravy u terapie tmou

Vzhledem k tomu, že sami koketujeme s RAW živou veganskou stravu, je možné vybrat i tuto. Chcete-li vařenou vegetariánskou stravu, také umíme zajistit 🙂

Po celou dobu vašeho pobytu ve tmě je k dispozici čerstvá voda z naší studny v množství dle libosti.

Pobyt ve tmě a ovoce a oříšky

Zajistíme i pravidelný přísun ovoce ť přímo z našeho sadu nebo v zimě a na jaře koupené, kdy naše ovoce není.
Máme vlastní lískové a vlašské ořechy a kupujeme i sušené ovoce.

Vzhledem k velmi malému zájmu o veganskou stravu již tuto není možné domluvit a nadále je možné zajistit lehkou vegetariánskou stravu.

Jedna odpověď na “Veganská strava”

Napsat komentář