RAW živá strava

Marinovaná zelenina k namáčení do RAW majonézy
Marinovaná zelenina k namáčení do RAW majonézy

RAW živá strava při terapii tmou

Při této stravě nejsou podávány masné výrobky, maso, klouby, vývary z kostí, mléko a mléčné produkty, sýry ani vejce a pečivo.

Ve svatyni má každý člověk potřebu jíst méně než obvykle. Zvýšená chuť je velmi citlivá na hodně kořeněná jídla. Snažíme se tedy zajišťovat od dodavatelů jídla s minimálním kořením a v takové kombinaci, aby vám chutnala a zároveň, aby se dala jíst při terapii tmou.

RAW živá veganská strava je po domluvě přinášena 1x za den v ešusech.  Ovoce a zelenina, u které je to vhodné, v celku. Obvykle mezi 11 a 15 hodinou. Nechceme vás navyknout na určitý čas, protože ztráta pojmu času je žádoucím pomocníkem při prohlubování kontaktu s vyšším já.

K jídlu bývá dle denní nabídky zelenina, ovoce či  saláty a oříšky.

Další možné druhy stravy u terapie tmou

Vzhledem k tomu, že jsme několik let byli vegetariání a pak vegani, je možné zajistit vařenou vegetariánskou stravu či veganskou stravu, je možné vybrat i tyto.

Po celou dobu vašeho pobytu ve tmě je k dispozici čerstvá voda z naší 120 let staré studny v množství dle libosti.

Pobyt ve tmě a ovoce a oříšky

Stále budete mít k dispozici jak naše sezóní, tak bude k dispozici i ovoce koupené a to hlavně v zimě a na jaře, kdy naše ovoce není.
Máme vlastní lískové a vlašské ořechy a kupujeme i RAW sušené ovoce.

Vzhledem k velmi malému zájmu o živou stravu již tuto není možné domluvit a nadále je možné zajistit lehkou vegetariánskou stravu.

Jedna odpověď na “RAW živá strava”

Napsat komentář